Urážlivé a vulgární komentáře mažu a uživatele blokuji, stejně tak, jako reklamy.

Tessa

27. března 2014 v 6:25 |  Barbie playline

Tessu už jsem představila na ziza.blogu, tak jen ve stručnosti. Jedná se původně o panenku African American Peaches N´Cream z roku 1984 s tváří Spanish. Obleček má od Tangerine Twist Barbie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šavrda Šavrda | 27. března 2014 v 7:49

Má nádherné vlasy, to jsou původní a nebo už je převlasená? :-)
Botky jsou perfektní a strašně moc se mi líbí její punčošky i rukavice. Je kouzelná a ten nosík je boží. :-)
Naprosto nádherné fotky jsi Tesse udělala. :-)

2 ľubo ľubo | 27. března 2014 v 12:42

Je krásna, má svoje kúzlo. A napriek tomu, že vieš, že tvár stará Nichelle zbožňujem a Spanish ani nie, ale Tangerine Twist Barbie sa mi vôbec nepáči a táto bábika áno.:)

3 Vlaďka Vlaďka | 27. března 2014 v 13:05

[1]: to jsou právě původní vlasy, já ji převlasovat nebudu ;-) jsemráda, že jsem je dala aspoň do trochu přijatelné podoby :-) kostýmek je hezký, že? :-D

[2]: no, byla jsem zvědavá, jak ji zhodnotíš :-P právě že vím, takto bylo napínavé, docela jsi mě překvapil 8-) jsem ráda, že z toho vyšla dobře ;-) já si pořád říkám, že si Tangerine jednou pořídím, ale není to aktuální, tak uvidíme, je to zvláštní panenka, ale stále mě láká :-) Tessa mi přijde taková něžná, to Tangerine je taková trochu přisprostlá černoška, kostým nekostým :-P  :-P  :-P

4 Alice Alice | 27. března 2014 v 17:34

Tessu jsem pochválila už na tvém prvním blogu - tak i zde, je moc pěkná, mám ráda tuto tvář, už jsem ji chválila i Ľubovi :-) Moc se mi líbí i Tangerine, kdybych ji potkala, tak bych neodolala ;-)

5 Mary Mary | E-mail | Web | 27. března 2014 v 18:38

Tessa je pre mňa taká zvláštna. Táto tvár nepatrí u mňa medzi obľúbené, ale na tvojich fotkách je každá bábika krásna. :-) Oranžová jej pristane, takže aj kostým od Tangerine je pre ňu skvelý. Pôsobí ako pravá dáma. :-)  ;-) Je fajn, že máš aj retro kútik. 8-)

6 Vlaďka Vlaďka | 27. března 2014 v 19:50

[4]: děkujeme :-D já jsem na tangerine nahou koukala kdysi na e-bay často, byla i za dobré ceny, ale vždy dostala přednost jiná, ale třeba jednou... kdo ví :-D

[5]: děkuju za poklonu :-)já to chápu, ona je prostě jiná, nese v sobě punc starých barbín a vzhledem k tomu, že je už dlouho nepoužívaná, jsou všechny tyto panenky dost retro 8-) bylo by zajímavé vidět tuto tvář s moderní malbou, myslím, že by to nemuselo být úplně špatné... 8-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama